KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16925342

nr 1692 5342

Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad -91, påskrift A tergo Roma 1991, komposition. Olja på duk, 55x45 cm, yttermått inklusive ram: 58x49 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 7 april 2025
kl 18:24:45

3/4 20:21:46 1      100 kr
6/4 23:24:35 2      Vinnande bud